Čím viac slnka,
tým menšie sú účty

Radikálne zníženie prevádzkových nákladov.

Vyššia konkurencieschopnosť
a obchodný dosah.

O všetko sa postaráme za Vás,
riešenie na kľúč bez problémov.

Pre korporátnu spoločnosť aj rodinný podnik

Ste veľká spoločnosť alebo možno menšia rodinná firma? Našu ponuku dokonale prispôsobíme Vašim potrebám – rôzne spoločnosti, rôzne potreby, rôzne riešenia!

S fotovoltaickou elektrárňou nielenže radikálne znížite svoje prevádzkové náklady, ale zároveň zvýšite svoj kredit u klientov, ktorí sú nielen prezieraví, ale aj ekologickí. Dávate jasne najavo, že vám záleží na planéte.

Je to jednoduché. Sme s vami na každom kroku. Poskytneme vám bezplatnú konzultáciu, vykonáme potrebné kroky na schválenie inštalácie, poskytneme technické poradenstvo, vypracujeme návrh a nakoniec všetko nainštalujeme. A tým to nekončí. Vašu výrobňu budeme naďalej monitorovať na diaľku. A v prípade poruchy je Vám k dispozícii náš servisný tím.

Buďte nezávislí! A čo nepoužijete, môžete predať.

Buďte nezávislí! A čo nepoužijete, môžete predať. Nejde len o to, koľko ušetríte. Prebytok, ktorý vyprodukujete, môžete predať do distribučnej siete. Radi vám odporučíme finančne atraktívneho partnera na odkúpenie.

Okrem fotovoltaiky ponúkame aj nabíjacie stanice pre elektrické vozidlá a skladovanie energie.

Na budúcnosti záleží!

Dotačné programy pre firmy

V prvom kroku sa zameriavame na zabezpečenie maximálnej možnej výšky dotácie pre vás. V tejto oblasti nám pomáha náš partner, spoločnosť Enovation, s odbornými znalosťami vo všetkých oblastiach od výroby a energetiky cez výskum, vývoj a zdravotníctvo až po ekologické podnikanie a elektromobilitu. Vďaka viac ako 90 % miere schválených dotácií si vybudovali silnú pozíciu lídra na trhu a priamo sa podieľajú na príprave niektorých programov.

Ako funguje fotovoltaika?

Fotovoltaická elektráreň sa skladá z fotovoltaických panelov, striedača a regulátorov toku energie. V prípade hybridnej fotovoltaickej elektrárne sa energia môže ukladať do batérií.

Ráno, polooblačno

Ráno alebo pri čiastočnej oblačnosti nemusí fotovoltická elektráreň vyrobiť potrebné množstvo elektriny na pokrytie všetkých potrieb domácnosti. Môže doplniť chýbajúcu energiu zo siete.

V priebehu
dňa

Počas dňa fotovoltaická elektráreň vyrobí viac energie, ako domácnosť spotrebuje. V tomto prípade sa prebytok ukladá do batérií - fyzických alebo virtuálnych.

Oblačno,
v noci

Večer a v noci fotovoltaická elektráreň nevyrába. Energia uložená v batérii sa automaticky využíva na prevádzku domácnosti a potom na prevádzku siete.